Каталог товарів
Фото Кращі мотокоси / бензокоси 2020 року - ТОП-8 Рейтинг мотокос від магазину Свармакс

Кращі мотокоси / бензокоси 2020 року - ТОП-8 Рейтинг мотокос від магазину Свармакс

Категорії

Рейтинг бензокос 2020

Ви придбали дачу і вам дістався недоглянутий ділянку біля будинку і в саду? Або ви втомилися щороку боротися з бур'янами, густою травою і розростаються чагарниками на прибудинковій території? Добре, коли ділянку великий і рівний і очистити його можна за допомогою газонокосарки. Але що якщо він невеликий, з нерівним рельєфом і на ньому знаходяться різні будови і елементи дизайну - лавки, декоративні статуї, дерева і чагарники? В такому випадку краще придбати більш мобільну і легку за вагою бензинову косу, яка має масу переваг. Ці недорогі і прості в експлуатації агрегати можуть швидко і без особливих зусиль з вашого боку, допомогти в очищенні ділянки від трави і бур'янів, упорядкувати газон.

Але як правильно вибрати мотокосу або бензокосу і на які параметри потрібно орієнтуватися. Які бензокоси сьогодні лідирують в рейтингу садової техніки? Про це можна прочитати в статті.

Топ 8 кращих бензокосами і мотокос: надійність, продуктивність і функціональність!

В інтернет-магазині «СварМакс» представлено дуже великий каталог побутових, напівпрофесійних і 4х тактних бензинових кіс, які можуть впоратися з різними за величиною зеленими ділянками таких виробників, як: Авангард, Hausgarten, Shark, Беларусмаш, Дніпромаш, Циклон, Iron Angel, Grune Garten, Амур, Кубань, Могильов, Техас, Мінськ, Кентавр, Союз, Уралмаш, Кедр, Іжмаш, Елпром і інших, не менш відомих брендів. Але серед них фахівці і звичайні користувачі виділяють такі моделі:

1. Бензокоса Becker TB-460G - з потужністю двигуна в 4,6кВт. З цим інструментом можна косити траву, жорсткі бур'яни, молоді гілки кущів на невеликих і середніх ділянках. Важить він - 7,6 кг. Двигун розташований вгорі. Косильні елементи - котушка з волосінню і металевий трилопатевої ніж. Рукоятки велосипедного типу.

Топ косы Бекер 460

2. Бензокоса Partner DX-52e PRO - з хорошими показниками потужності і невеликою вагою (6 кг). Коштує вона недорого. Ріжучі деталі інструменту - котушка з волосінню і трилопатевої ніж. Потужність її мотора - 6,1 л. с. (4,5 кВт). Діаметр скоса волосінню - 415 мм і ножем - 254 мм. Охолодження повітряне.

обзор Партнер 52

3. Мотокоса ProCraft T-4500 Energy - потужна і зручна в роботі, з двотактним двигуном - 4,5 кВт. Карбюратор моделі - японський. Паливо під час роботи витрачається економно. Запуск - плавний. Косить вона за допомогою - котушки з волосінню і трьох ножів - з трьома, вісьмома і сорока лопатями.

Procraft-4500

4. Мотокоса Хартех БК 4400 - з показниками потужності в 5,5 кВт. Недорогий садовий агрегат вагою в 7,5 кг. Цей агрегат професійного класу може обробляти великі ділянки, видаляючи з них траву і більш жорсткі бур'яни, гілки. Рукоятка у нього U-подібна і регулюється по висоті. Ріжучі частини - корд з волосінню і ніж на три лопаті. Рівень шуму низький. Редуктор - професійний.

5. Бензокоса Беларусмаш ББТ-6800 (4-х тактний) - інструмент професійного класу. Мотор у нього потужний, чотиритактний - 6,8 кВт. Ріже траву вона за допомогою корду з волосінню і трехлопастного ножа. Система її охолодження - повітряна. Ширина скоса волосінню - 400 мм і ножем - 255 мм. Призначена вона для середніх і великих ділянок. З нею можна не тільки косити траву, а й заготовляти сіно для тварин.

6. Бензокоса Partner DX52 - з двигуном, потужністю в 6,5 л. с. або 4,8 кВт. Комплектація у цього професійного агрегату розширена і разом з котушкою з волосінню в неї входять кілька металевих ножів - трилопатевої, восьмілопастной і сорокалопастной і можливостей більше. З нею косять траву, жорсткий бур'ян, молоді гілочки кущів і дерев. Маса у неї - 7,5 кг.

7. Коса бензинова Кубань БГ-4500 - невеликий за вагою інструмент для саду, з розширеною комплектацією (чотири ріжучих елемента - корд з волосінню, трьох -, восьми- і сорока лопатеві ножі). Потужність двигуна висока - 4,5 кВт. Карбюратор у неї японський. Важить вона 6 кг.

8. Мотокоса Craft-tec GS 777 - з масою - 8,6 кг і потужністю двигуна - 3,3кВт. Можливості агрегату високий і з ним можна очищати від трав, бур'янів і гілок середні і великі ділянки на дачі, в заміському будинку, заготовлювати сіно в невеликому фермерському господарстві.

Чим вигідні саме ці коси, що працюють на бензині? Вони потужні, продуктивні, функціональні і при цьому недорогі. З ними можна видаляти траву навіть в найважчих з доступу місцях. Купити їх на сайті «СварМакс» можна за вигідною ціною.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні