Каталог товарів
Фото Який купити зварювальний апарат?

Який купити зварювальний апарат?

Категорії

Який купити зварювальний апарат: за типом харчування і режимам роботи

Ринок техніки для зварювання сьогодні дуже великий і щорічно компанії випускають у продаж нові і більш досконалі моделі техніки з самим різним функціоналом. Тому, навіть у професіонала може виникнути питання: який купити зварювальний апарат для ремонту техніки, зварювання забору або хвіртки, або для використання його більш інтенсивно - на будівництві або СТО? Вивчивши технічні характеристики кожної техніки і опис моделей, а також проконсультувавшись з менеджерами магазину, можна підібрати агрегат, який повністю відповідатиме вимогам. Купити зварювальний апарат вигідно і недорого можна в інтернет-магазині «СварМакс».

Каталог магазину великий і в ньому кожен зможе знайти агрегат на свій гаманець і з урахуванням проведених робіт. Вся техніка оригінальна і має сертифікати якості.

Вибираємо зварювальний апарат для побутових робіт

Устаткування для зварювання відрізняється своїми режимами робіт і типом джерела живлення. Його вибір для домашньої експлуатації залежить від поставлених перед ним завдань: виду металу, який потрібно варити і його товщини. На дачі або в приватному будинку найчастіше роблять зварювання профільних або круглих труб, металевих листів і куточків. Перетин такого металу не буває вище двох-чотирьох міліметрів. Але іноді потрібно варити і швелер з товщиною стінок від шести до десяти міліметрів. За своїм джерела живлення, агрегати для побутових робіт підрозділяють на:

 • інвертори - підживлювати від мережі на 220В (однофазовий) і від мережі на 380 (трехфазовие). Вони перетворять змінний струм зварювання з низькими показниками частоти в постійний, після в змінний, високочастотний. Постійна напруга вони видають вже на виході. Моделі цієї техніки компактні, невеликі за вагою і з ними можна варити чавун, чорні метали, нержавіючу сталь, при наявності перемикача AC / DC - алюміній;
 • випрямлячі - в залежності від потужності і кількості фаз також працюють від однофазних або трифазний мережі. За рахунок трансформаторних котушок підвищуються ампер і знижуються вольти. На виході зварювальний струм випрямляється до постійного. Розмір у них великий, як і вага і перевозять їх за допомогою коліс. Варять з ними нержавійку і вуглецеву сталь;
 • трансформатори - схожі на випрямлячі за принципом роботи, але не мають останнього циклу. Зварювання з ними ведуть на змінному струмі і варять найчастіше чорний метал. Моделі великі і громіздкі.

Для домашніх робіт фахівці радять купувати інвертори і більш вдосконалені моделі - напівавтомати, впоратися з експлуатацією яких можуть і новачки зварювального справи. Режими обробки металу у них розроблені для різного виду зварювання:

 • ручна дугова зварка (режим ММА) - проводиться штучними електродами, з різним покриттям. Зроблений з металу, пруток, розплавляється і з його допомогою створюються з'єднання, а його обмазка створює додатковий захист. Після робіт залишається шар шлаку, що вимагає зачистки. Якість швів залежить від досвідченості зварника. Цей режим підходить для стикування чавуну, чорного металу. Підійдуть агрегати з цим режимом для з'єднання опалювальних і каналізаційних труб, створення альтанки, огорожі, теплиці. Ціна на них невисока;
 • напівавтоматична (режим MIG / MAG) - проводиться в середовищі захисного газу із застосуванням котушка з плавиться дротом. Ведеться вона швидко, а одержувані шви завжди чисті. З нею можна з'єднувати вироби з вуглецевої сталі, нержавіючої, алюмінію, проводити кузовний ремонт, варити двері з металу, ємності для палива, душа, мангали. Коштують напівавтомати дорожче інверторів, але якість швів у них більш висока;
 • аргонно-дугова (TIG) - проводять в середовищі захисного газу вольфрамовими плавляться. З її допомогою обробляють нержавійку, чорні метали, алюміній. Шви завжди міцні, тонкі і рівні. З цією технікою стикуються водопровідні та опалювальні труби, ємності для рідин. Ціна на них висока.

Універсальні агрегати можуть поєднувати в собі кілька режимів, наприклад, MIG / MAG / TIG або ММА / MIG / MAG і мають більш широку сферу застосування, але їх краще купувати в тому випадку, якщо роботи з ними будуть проводитися постійно і з високими навантаженнями, а види металів будуть різними. З огляду на навіть тільки два цих параметра і клас техніки - промисловий, побутовий або професійний, підібрати собі агрегат для своїх потреб буде набагато простіше.

( 3 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
 • Класс аппарата: Профессиональный
 • Потребление: 5,9кВт
 • Сварочный ток: 325А
 • Гарантия: 36мес.
Швидке замовлення
 • Класс аппарата: Бытовой
 • Потребление: 2.6кВт
 • Сварочный ток: 120А
 • Гарантия: 24мес.
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні