Каталог товарів
Фото Скільки коштує зварювальний апарат інвертор?

Скільки коштує зварювальний апарат інвертор?

Категорії

Зварювальні інвертори - моделі техніки для обробки металу нового покоління. Вони настільки прості в управлінні і обслуговуванні, що працювати з ними зможе не тільки кваліфікований зварювальник, але і новачок зварного справи, власник автомобіля, дачі. Тому сьогодні такі види робіт доступні кожному, хто хоче самостійно зварити собі конструкції для дачі (теплиці, альтанки, паркан і т.п.), починають свій автомобіль, спорудити мангал або навіть створити скульптуру з металу. Але скільки може коштувати зварювальний інвертор і як правильно вибрати модель техніки, щоб отримати потрібний вид агрегату, не переплачуючи зайвих грошей?

Все це і багато іншого можна з'ясувати переглянув каталог інтернет-магазину «СварМакс» і проконсультувавшись з менеджером - онлайн, отримавши відповіді на всі свої питання і допомога у виборі інвертора для ваших робіт.

Цінова категорія побутових і професійних інверторів

Вартість зварювальних інверторів залежить від багатьох складових, до яких відносять:

  • клас потужності техніки (побутової, промисловий, підлозі - або професійний);
  • кількість функцій і режимів зварювання;
  • бренд моделі.

Також, варто враховувати, що торгові центри і онлайн-магазини можуть пропонувати різну вартість на один і той же апарат, з огляду на те, що закладається в ціну (накрутки за оренду, переплати при купівлі у посередників). Тому, покупка в інтернет-магазині, де цих накруток немає, завжди більш вигідна. Якщо вам потрібно пристрій для простих і не частих робіт на дачі або на гаражі, зовсім не обов'язково купувати потужний професійний агрегат або орієнтуватися тільки на «розкручений» бренд, під яким часто апарати продають із завищеною ціною, а зупинити свій вибір на побутових моделях. Ми рекомендуємо перед покупкою агрегату:

  • вивчити його технічні характеристики, призначення і можливості на сайті;
  • порівняти між собою кілька моделей, щоб вибрати найбільш оптимальний для вас варіант;
  • проконсультуватися з фахівцем;
  • вивчити відгуки про техніку від користувачів.

Все це допоможе вам підібрати агрегат з найбільш оптимальними робочими можливостями, який витримає навантаження і з яким результат робіт буде завжди високим. При поділі агрегатів по їх класах потужності, можна отримати приблизний діапазон цін на інвертори, на які і можна орієнтуватися, при вирішенні купити пристрій:

  1. побутові моделі інверторів можна придбати за цінами від 1006 до 1202 гривень (портативні моделі) і від 1250 до 2500 гривень - більш потужні і функціональні від 2500 до 9305 гривень - багатофункціональні напівпрофесійні (тут ціна також залежить і від бренду агрегату). Найбільш популярними агрегатами цього класу вважаються моделі - Зварювальний інвертор Луч профі ММА 320 (Кейс), Зварювальний інвертор Edon MMA 250 (кейс), Зварювальний інвертор Герой Black MMA 300L кейс, Зварювальний інвертор Луч Профі ММА 300 міні, Зварювальний інвертор Edon TB-250C;
  2. професійні можна купити за ціною від 1690 до 25099 гривень. Вона також залежить від потужності моделі і кількості функцій, принцип роботи даного продукту. До найбільш популярним агрегатів цієї категорії відносять: Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 HOME LINE, Зварювальний інвертор Edon MMA 300 (кейс), Зварювальний інвертор Shyuan MMA 280 кейс, Зварювальний інвертор SSVA MINI-160 (САМУРАЙ) і Зварювальний інвертор ProCraft RWS 320;
  3. промислові агрегати, які застосовуються для робіт на виробництві коштують набагато дорожче інших виробів, але експлуатувати їх можна до восьми-десяти годин щодня. Ціна на них перебуває в діапазоні від 5400 до 39000 гривень. Найпопулярніші вироби цього класу: Зварювальний інвертор SSVA - 500, Зварювальний інвертор Tesla MМА 350, Зварювальний інвертор Патон ВДИ-315Р DC MMA, Інвертор зварювальний апарат Jasic ARC-350 (Z299) на 380 Вольт.

Всі ці моделі техніки представлені в спеціалізованому інтернет-магазині «СварМакс» і ціна на них приємно порадує як приватних майстрів-аматорів, так і кваліфікованих зварників.

( 1 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні