Каталог товарів
Фото Як вибрати бензопилу для дачі?

Як вибрати бензопилу для дачі?

Категорії

Вибираємо бензопилу для дачі: Поради від Свармакса

Без бензинової пилки просто неможливо обійтися, якщо ви проживаєте або працюєте в приватному секторі. Адже саме з нею проводять заготівлю дров, спилюють сухі гілки на декоративних і плодових культурах, ріжуть дошки для створення забору, зводять будинки та інші допоміжні споруди з різних порід деревини. Ці побутові і напівпрофесійні інструменти роблять будь-яку роботу по розпилюванні колод і інших пиломатеріалів швидкої і полегшують працю звичайного дачника, власника заміського будинку. Більш потужні професійні моделі бензопил застосовують при валки лісу, будівництві будинків будівельними бригадами.

Зовні і за своєю конструкцією практично всі бензопили виглядають однаково і мають мотор, пильную гарнітуру і надійні рукоятки. На ринку будівельно-ремонтної техніки вони представлені в широкому асортименті. Але при цьому агрегати поділяють по класу потужності, який дозволяє підібрати потрібну модель для певних робіт.

Принцип роботи і пристрій бензопили

Застосування сучасної бензинової пилки дуже широке: починаючи від робіт в саду і закінчуючи професійними роботами по рубки дерев, будівництвом. Вона відносно невелика за розміром і вагою, повністю автономна і не залежить від мережі, так як працює на суміші бензину і двотактного масла. При повній дозаправки з нею можна працювати на території біля будинку і в лісі. В роботі інструмент невибагливий і відрізняється хорошою ремонтопридатністю.

Основа функціонування агрегату полягає в стабільній роботі його двигуна внутрішнього згоряння, яка забезпечується за допомогою паливного бака і бака з маслом. Її силовий агрегат обертається і таким чином передається на зірочку, в якій встановлені ніжки ланцюга, крутний момент. По шині, яка складається з двох смуг, проводиться запуск ланок. На краю смуг є паз, завдяки якому ніжки ланцюга сидять щільно і ланцюг під час роботи не злітає.

Швидкість обертання ланцюга, за допомогою якої і проводитися розпил заготовки може досягати до 9000 оборотів в хвилину. Шини ланок ланцюга чіпляються за волокно деревини і перерізають його. Утримується пила у висячому положенні, за 2 рукоятки, одна з яких знаходиться зверху. Таким чином забезпечується її краще захоплення і безпеку при роботі. На одній з рукояток знаходиться - клавіша запуску і блокування, що захищає від випадкового включення.

Мотор моделі запускається за допомогою тросового механізму. Потужність мотора і його обсяг визначають і час роботи з агрегатом (від двох до шістнадцяти годин). Складається бензинова коса з:

 • бензинового двигуна;
 • бачка для паливної суміші;
 • основної та допоміжної ручки;
 • ланцюга пильної;
 • направляючої шини;
 • захисного щитка;
 • пристрою запуску;
 • упору зубчастого типу.

Вибираємо бензинову пилку для дачної ділянки

За своєю потужністю та функціональності, бензопили класифікуються на: побутові, напівпрофесійні і професійні. Для дачної ділянки і котеджу найкраще підійдуть перші два варіанти. Побутові бензопили обладнуються мотором з об'ємом до 40 см. Куб. Шини у них короткі - від 25 до 35 см. До їх плюсів відносять:

 • зручність в експлуатації і обслуговування;
 • компактність;
 • невелика вага;
 • низький рівень шумів;
 • доступну вартість.

Працювати з ними можна від одного до двох годин, очищаючи сад від сухих гілок і дерев, виконуючи невеликі не великі будівельні роботи. Напівпрофесійні пили обладнуються мотором з об'ємом від 40 до 60 см. Куб. Довжина їх шин - 40-45 см. Потужність мотором - 2-3 кВт. Працювати з ними можна від 4 до 6 годин. Є аварійне гальмо. Регулювання ланцюга швидка. З ними можна не тільки заготовляти дрова, але і споруджувати будинки, лазні, випилювати отвори для дверей і вікон. Витрата палива у цих моделей бензопил економічний.

Купити бензопилу побутового, напівпрофесійного або професійного класу, в онлайн-магазині «СварМакс» завжди вигідно і безпечно. Ціни в магазині не завищені, а доставка товару проводиться магазином в найкоротші терміни.

( 1 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні