Каталог товарів
Фото Як вибрати генератор для приватного будинку?

Як вибрати генератор для приватного будинку?

Категорії
Зміст
 1. Правила вибору генератора: види агрегатів і їх характеристики
 2. Дизельний генератор
 3. Бензиновий генератор
 4. Газовий генератор

Щоб не залежати від включення і виключення електрики і захистити свої побутові прилади від поломок, багато власників дач і заміських будинків набувають для них автономні генератори, які забезпечують подачею електрики будинок і його освітлювальні і побутові прилади (телевізори, холодильники, комп'ютери тощо ) до того моменту, коли його подача буде знову відновлено. Невеликі, але при цьому потужні автономні електростанції, що використовуються в приватному секторі, в магазинах і медичних установах, користуються все більшою популярністю у споживачів, які проживають в місті і віддалених від нього селищах, мають заміську нерухомість.

Завдяки цим агрегатам, вдається вирішити проблему з частим відключенням електрики або його поганою якістю. Сьогодні на ринку електрообладнання представлено безліч зразків цих виробів, які обираються строком на розсуд покупця. Один з них зображений на фото нижче.

Правила вибору генератора: види агрегатів і їх характеристики

Вирішивши придбати для себе генератор, необхідно в першу чергу провести невеликі розрахунки і звернути увагу на загальну суму потужності всіх приладів, які будуть до нього підключені. Наприклад, для підтримки енергопостачання в котеджі необхідна енергійно установка, з показником потужністю не менше ніж на 12-15 кВт. За своєю конструкцією, потужності і типу використовуваної паливної суміші генератори підрозділяються на такі моделі:

Кожен з цих видів агрегатів має свої особливості і переваги, з якими потрібно ознайомитися, щоб вибір був правильним.

Дизельний генератор

Дані моделі працюють на дизельному паливі або солярці і до їх достоїнств можна віднести:

 • доступну вартість і дешевизну використовуваного палива;
 • великий вибір вироби з потужністю від 1 до 20 кВт;
 • високу потужність техніки;
 • простоту в роботі.

До їх мінусів відносять високий показник шумів і часте обслуговування, так як солярці швидко забруднює робочі вузли і двигун, залежність якість напруги від вибору необхідного навантаження.

Бензиновий генератор

Робота електричного генератора інверторного типу відрізняється від роботи дизельної моделі. Енергія в ньому, отримана після перетворення перетворюється спочатку в змінний струм з високими показниками частоти. Після чого вона знову перетвориться в зворотному напрямку і залишається в акумуляторах, вбудованих в генератор. Плюси цих апаратів наступні:

 • невисокий витрата палива (бензину);
 • стабільні показники отриманого електричного живлення;
 • невелика вага і розмір, компактність;
 • невисокий показник шумів.

Недоліків у них трохи і це деякі обмеження по потужності. Але при цьому вони підійдуть для забезпечення харчуванням зарядних пристроїв, високоточних приладів, опалювальних котлів.

Газовий генератор

Дані моделі відрізняються високою економічністю. Вони прості в роботі і обслуговуванні і мають низький рівень шумів. Але застосовувати їх можна тільки в місцях, де вже проведено газ. При відсутності газопроводу, підвезення палива в балонах можна стати справжньою проблемою і стане дуже витратним. До того ж газ відрізняється вибухонебезпечність і вимагає суворого дотримання техніки безпеки при експлуатації. Ціна на ці агрегати висока.

Купівля генератора - відповідальний крок при якому потрібно зважити всі за і проти на користь тієї або іншої моделі. Тому перед покупкою ми рекомендуємо не тільки вивчити характеристики техніки, але і проконсультуватися перед покупкою з фахівцем. Зробити таку покупку без зайвих витрат і купити генератор будь-якого класу в інтернет-магазині «СварМакс» можна з широкого асортименту виробів, створених відомими і надійними компаніями-виробниками.

( 1 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні