Каталог товарів
Фото Як вибирати дриль: поради професіоналів

Як вибирати дриль: поради професіоналів

Категорії

Невелика і компактна дриль - один з тих інструментів, які застосовуються часто для проведення невеликих будівельних і ремонтних робіт в будинку. З її допомогою можна швидко і без особливих зусиль - підвісити полку або картину, полагодити або зібрати куплені меблі, прикрутити шуруп і т.п. Все це можна зробити самостійно навіть звичайному власнику квартири, а не тільки професійного майстра по ремонту, якому доведеться додатково заплатити за виконану роботу. У будь-якому магазині або торговому центрі, ці інструменти представлені в широкому асортименті.

Але як правильно вибрати дриль для домашніх або професійних робіт і на які параметри варто звертати увагу? І чим відрізняються від них схожі візуально за своєю конструкцією та призначенням - шуруповерти і перфоратори? Спробуємо розібратися.

Сфера застосування дриля і її відмінності від шуруповертов і перфораторів

Створено цей інструмент для свердління різних отворів в самих різних будівельних матеріалах - дереві, гіпсокартоні, пластиці, металі і т.п. З такими стінами або заготовками зможе впоратися звичайна дриль. Для просвердлюючи міцніших стін з каменю, цегли або бетону, використовується більш потужна дриль ударного типу. Більш функціональні і потужні моделі дрилів можуть замінити собою навіть будівельний міксер і шуруповерт.

Чому дриль з режимом свердління і ударом замінить собою такий інструмент як перфоратор? Маючи кілька режимів - удару і свердління, вона зможе зробити отвір навіть у такому твердому матеріалі як камінь або бетон. Але якщо роботи будуть проводитися частіше за все з щільними матеріалами, тоді довго цей інструмент не витримає такого навантаження і зможе зламатися, тому вибір слід робити на користь перфоратора. Але в іншому ці інструменти застосовуються для різних робіт. Перфоратор потрібен для видалення старої керамічної плитки, керамограніта, очищення поверхні від старих оздоблювальних матеріалів і відколювання цегли, а дриль - тільки для свердління отворів.

Відмінні риси дрилі від шуруповерта зможе побачити будь-який звичайний користувач. Якщо дриль створена для свердління різних отворів, то шуруповерт застосовують для викруткі і загвинчування шурупів, болтів, саморізів і т.п. Патрон шуруповерта обертається з меншою швидкістю і налаштувань у цих будівельних інструментів - нижче. До того ж, сьогодні можна придбати дриль, у якій є і функції шуруповерта, отримуючи універсальну модель пристрою - два в одному. Але якщо роботи будуть різними і закручувати шурупи і саморізи потрібно часто (наприклад, займаючись складанням меблів на професійному рівні) буде краще купити і той і інший інструмент, щоб продовжити їх термін служби.

Вибрати дриль побутового та професійного класу: особливості та переваги

Як і всі електричні інструменти, дрилі підрозділяються на вироби побутового, бюджетного класу, професійного і напівпрофесійного. Принцип функціонування у цих моделей однаковий, але різниця полягає в їх масі, вартості, потужності і функціональності, і інші особливості - використання і робочого призначення.

Вироби потрібні для виконання простих дрібних ремонтних і будівельних робіт по дому. Вони коштують недорого і також мають:

  • легкої і зрозумілої конструкцією, простим управлінням;
  • універсальністю (завдяки кільком додаткових функцій - міксера і шуруповерта);
  • декількома системами захистів і хорошою ергономікою;
  • високим гарантійним терміном.

Але при цьому працювати з ними тривалий час не можна, щоб не зламати. В добу такий вид інструменту може застосовуватися не більше чотирьох годин, а безперервно - близько 10-20 хвилин, після чого слід дати йому охолонути. Якщо ж необхідно працювати з дрилем вище п'яти годин на добу, краще робити свій вибір на користь напівпрофесійної або професійної моделі. Потужна професійна дриль без загрози поломки може працювати від семи до восьми годин на добу. Купити дриль побутового або професійного класу на сайті «СварМакс» можна онлайн, за вигідною ціною.

( 4 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні