Каталог товарів
Фото Як вибрати зварювальний напівавтомат для кузовних робіт

Як вибрати зварювальний напівавтомат для кузовних робіт

Категорії

Сварка кузовов

Кузов машини виконаний з тонколистового металу. Тому, найчастіше при дорожньо-транспортних пригодах саме ця частина автомобіля піддається серйозним ушкодженням. Як правильно вибрати для ремонту кузова зварювальний апарат? І які вимоги пред'являються для агрегату, з яким проводять цей вид зварювання? Звичайно, можна вибрати для ремонту кузова і інвертор, але, щоб шви зварювання були акуратними і чистими, кузов машини ремонтують, використовуючи зварювальні напівавтомати.

Справитися з моделями цієї техніки зможе професійний зварювальник і новачок. Придбати побутові та професійні види техніки можна в нашому інтернет магазині «СварМакс» за цілком розумними цінами і з високою гарантією якості.

Переваги зварювальних напівавтоматів

Купівля инверторного напівавтомата, незважаючи на його високу вартість, буде кращим варіантом, як для професійного автослюсаря, так і простого автолюбителя. Ці сучасні агрегати:

  • створюють акуратні зварні шви високої якості;
  • можуть варити металеві вироби та листи, з товщиною від 0,8 до 6 мм;
  • універсальні, так як з ними можна проводити ручне дугове, напівавтоматичне і аргонно-дугове зварювання;
  • застосовують для зварювання практично всіх видів металів і їх сплавів.

Постійну дугу підтримувати в ньому не потрібно, а показник деформації металу і його розбризкування - мінімальне. При роботі з ним можна використовувати плавкими дріт, проводячи варіння в захисній газовому середовищі або флюсових порошкову, без застосування газу. Дріт в них подається в робочу зону автоматично. На місці з'єднання утворюється міцний і чистий шов.

Що врахувати при виборі агрегату?

За своєю потужністю пристрої підрозділяються на побутові і професійні, промислові. І якщо перші і другі підключаються до однофазовий побутової мережі на 220 В, то останні виключно до виробничої трьохфазову мережі на 380В. Даний параметр слід враховувати при виборі техніки. Не менш важливі й такі параметри, як:

  • обсяг балонів із захисним технічним газом;
  • наявність регулювання швидкості подачі дроту;
  • тип і товщина зварювальних металів, з якими доведеться працювати;
  • вимоги до якості одержуваних сполук;
  • технічну складність моделі;
  • інтенсивність використання пристрою.

Інверторний напівавтомат - ідеальний пристрій, для проведення з ним ремонту кузова автомобілів. І при правильному виборі моделі техніки (типу електромережі, інтенсивності і виду робіт), ви отримаєте саме той результат, на який і розраховуєте.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні