Каталог товарів
Фото Як вибрати зварювальний напівавтомат?

Як вибрати зварювальний напівавтомат?

Категорії

З якої причини даний пристрій називають полуавтоматом? Справа в тому, що зварнику все ж потрібно брати участь у виконанні певного завдання, простіше кажучи, направляти пальник в потрібне місце і активно тиснути на курок. Природно, перед тим, як використовувати пристрій, потрібно прочитати теорію, без неї не обійтися, якщо є бажання вивчити мінімальний принцип роботи апарату. Метод зварювання в реальний час носить якесь мультиплікаційне назву MIG-MAG, в першому випадку метал зварюється в інертному газі, в іншому випадку метал зварюється в активному газі. В обох випадках електрична дуга горить між зварювальним дротом, на яку покладено функцію плавлення, а також на матеріал при постійному струмі.

При роботі напівавтомата, газ, що йде через пальник, захищає зону зварювання від кисню, він власне виступає потужним окислювачем. Такий агрегат - пристрій, що потрібно для зварювання тонкого листового металу, простіше кажучи, кузовів транспортних засобів. При виборі такої техніки, потрібно не забувати, що вона, як і інше гаражне обладнання, ділиться на типи:

  • побутової тип;
  • напівпрофесійний тип;
  • професійний тип.

Відповідно і вартість. Основна відмінна риса цього поділу - характеристика струму і джерело живлення.

Побутовий напівавтомат видає - до 200 Ампер.
Напівпрофесійна модель - до 300 Ампер.
І професійна зварювання видасть понад 300 Ампер.

На цій підставі коливається їх вартість, а відмінна риса пристроїв - певні характеристики, а також джерела живлення. Якщо говорити про основи, зварювальний напівавтомат складається з джерела живлення в корпусі, пристрої управління струмом, воно також курирує швидкість подачі дроту. Ще є шланг для пропуску дроту і газу, пальник і затиск маси.

Якщо хочете придбати якісний зварювальний апарат є в спеціалізованих точках продажу, які реалізують і збувають зварювальну техніку, а також всі додаються до неї матеріали. Також агрегати продаються в будівельних магазинах, в Інтернеті і в деяких звичайних магазинах. Вартість хорошого пристрою коливається від 5 до 9 тисяч гривень.

Механізм подачі дроту.

  • Штовхає - (привід подачі знаходиться в корпусі апарату і штовхає дріт в рукав і пальник, основний метод).
  • Тягне - (привід подачі знаходиться в ручці пальника).
  • Штовхає - тягне - (два узгоджених приводу подачі дроту, один в корпусі напівавтомата, інший в ручці пальника, використовують при великих довжинах рукава з пальником).

При придбанні промислового напівавтомата, часто потрібна відповідь на питання - краще віддати перевагу ступінчасте регулювання зварювальної напруги або плавну. Однозначну відповідь відсутня, адже якщо під час зварювання металоконструкцій потрібно міняти сам режим зварювання, а джерело струму на великій відстані від зварника, логічніше віддати перевагу джерело з плавною дистанційним регулюванням напруги потенціометром, прямо на механізмі подачі. Дані джерела відносять до тиристорних групам, чопперная, а ще інверторним. Великий плюс джерела, який має в своєму розпорядженні ступінчастою регулюванням, природно те, що перемикання здійснюється шляхом фіксації вибраного положення, майже нереально порушити обраний рівень на дузі.

Все ступінчасті джерела надійні, майже не потребують делікатному відношенні, легко ремонтуються. Їх можна використовувати в непростих експлуатаційних умовах. Не варто забувати про корисні радах. Припустимо, при зварюванні фахівець особливо не дотримується якості роботи, апарат функціонує в 3 зміни, навіть у важких умовах можна експлуатувати класичний трансформаторний напівавтомат. Має значення вік зварника, який буде виконувати роботу. Досвідчені фахівці, в основному, можуть досягти ідеального результату на будь-якому вигляді обладнання. Ремонт трансформаторних зварювальних агрегатів в рази дешевше, ніж аналоги. Якщо з ладу вийде основний компонент - модуль I.G.B.T., доведеться викласти 1/3 від половини вартості напівавтомата.

До речі, інвертори дуже бояться пилу, зокрема, на виробництві і будівництві, їх цінно чистити, а також продувати набагато частіше інших зварювальних пристосувань. Електроніка не любить стрибків температури, особливо нижче нуля градусів. При використанні при мінусовій температурі можна зіпсувати пристрій, зберігати зварювальний інвертор в гаражі строго протипоказано. Перед тим, як купити зварювальний агрегат, слід поцікавитися у продавця, чи є обслуговуючий сервісний центр. Але і цього мало, добре, коли ремонтники мають платами, але ж це найбільш часта і дорога поломка, на Вас інвертор. Раптом в сервісі неохоче відповідають на питання і намагаються перевести тему, то краще утриматися від покупки обраної моделі.

Природно, потрібно визначитися з годує напругою, потрібно вам однофазний або трифазний напівавтомат? Таке питання потребує професійного відповіді. Раптом в своєму розпорядженні однофазної мережею 1х220У, природно, потрібно вибрати класичний агрегат на 220В. Якщо у вас трифазна мережа, тобто 3х380В, то підійде трьох

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні