ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Як вибрати аргонно-дугове зварювання?

14.07.2018

Як вибрати аргонно-дугове зварювання?Від аналогічних видів аргонно-дугове зварювання відрізняється застосуванням тугоплавких електродів, які не вигорають, зокрема при утворенні зварного шва. Коли подається струм, між електродом, а також поверхнею металу утворюється дуга, а в робочу зону через сопло надходить газ, який власне блокує доступ кисню. Досить часто в такому випадку використовується аргон, виходячи з чого, утворилася назва методу, називається він аргоновому зварюванням або зварювання TIG.

Як відомо, утворення шва можливо в 2-х випадках – завдяки розплавлення кромок зварюється металу під впливом дуги або ж за рахунок додаткової експлуатації присадного дроту. Виходить, апарат аргонно-дугового зварювання дає можливість отримати ідеальний шов, навіть якщо різка йде на тонких металевих деталях, плюс з алюмінію, без осідання шлаку безпосередньо на поверхні.

Затребувана така зварювання в промисловості, де висунуто гранично жорсткі вимоги до якості, а ще надійності підсумкового результату. Випрямляч TIG вважається аргоновим апаратом, що перетворює змінний струм електричної мережі в постійний зварювальний струм, він потрібен в професійній сфері. Інвертор TIG здатний виробляти постійний струм з прекрасними характеристиками зварювального струму. Частина моделей видає змінний струм, за рахунок цього можна зварювати такі метали, як берилій і алюміній. При роботі з цим обладнанням легко проконтролювати дугу, а ще досягти високої якості шва. Серед плюсів і мінусів аргонно-дугового зварювання можна виділити безліч аспектів.

До переваг цієї зварювання відносять ідеальне якість сплаву і надійність з'єднання, великий термін служби, можливість з'єднувати титан і нержавійку. З мінусів аргонно-дугового зварювання можна виділити необхідність спеціальної підготовки, а також відсутність у деяких апаратів можливості функціонувати в режимі DC, а ще AC/DC. У різних аргонно-дугових установок відрізняється граничне значення зварювального струму, воно коливається від 150 до 500А, чим більше показник, тим ширше можна використовувати товщину застосовуваного електрода.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар