Каталог товарів
Фото Як вибрати аргонно-дугове зварювання?

Як вибрати аргонно-дугове зварювання?

Категорії

Від аналогічних видів аргонно-дугове зварювання відрізняється застосуванням тугоплавких електродів, які не вигоряють, зокрема при утворенні зварного шва. Коли подається струм, між електродом, а також поверхнею металу утворюється дуга, а в робочу зону через сопло надходить газ, який власне блокує доступ кисню. Досить часто в такому випадку використовується аргон, виходячи з чого, утворилася назва методу, називається він аргоновой зварюванням або зварюванням TIG.

Як відомо, освіта шва можливо в 2-х випадках - завдяки розплавлення кромок зварюється під впливом дуги або ж за рахунок додаткової експлуатації присадного дроту. Виходить, апарат аргонно-дугового зварювання дає можливість отримати ідеальний шов, навіть якщо різка йде на тонких металевих деталях, плюс з алюмінію, без осідання шлаку безпосередньо на поверхні.

Затребувана така сварка в промисловості, де пред'явлені гранично жорсткі вимоги до якості, а ще надійності підсумкового результату. Випрямляч TIG вважається аргоновим апаратом, що перетворює змінний струм електричної мережі в постійний зварювальний струм, він потрібен у професійній сфері. Інвертор TIG здатний виробляти постійний струм з прекрасними характеристиками зварювального струму. Частина моделей видає змінний струм, за рахунок цього можна зварювати такі метали, як берилій і алюміній. При роботі з цим обладнанням легко проконтролювати дугу, а ще досягти високої якості шва. Серед плюсів і мінусів аргонно-дугового зварювання можна виділити масу аспектів.

До переваг цієї зварювання відносять можливості для покращення якості сплаву і надійність з'єднання, великий термін служби, можливість з'єднувати титан і нержавіючу сталь. З мінусів аргонно-дугового зварювання можна виділити необхідність спеціальної підготовки, а також відсутність у деяких апаратів можливості функціонувати в режимі DC, а ще AC / DC. У різних аргонно-дугових установок відрізняється граничне значення зварного струму, воно коливається від 150 до 500А, чим більше показник, тим ширше можна використовувати товщину застосовуваного електрода.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні