Каталог товарів
Фото Що значить інверторний зварювальний апарат?

Що значить інверторний зварювальний апарат?

Категорії

Всі нові моделі зварювальних апаратів створюються із застосуванням инверторной технології. Її переваги полягають у тому, що встановлені в агрегатах силові транзистори і тиристори дозволили знизити розмір і вага техніки, зберігши і збільшивши її потужність, робочу витривалість і функціональність. Вибираючи пристрої для зварювання або різання металу і конструкцій з нього, багато користувачів (як новачки, так і професіонали) віддають перевагу саме інверторним зварювальних апаратів - напівавтоматів або інверторів. Ці сучасні і компактні агрегати зручні і прості в роботі і управлінні і сила струму в них регулюється плавно.

Якщо ви хочете освоїти зварювальне справу і отримувати якісні та міцні з'єднання, не докладаючи великих зусиль, вибирайте інвертор! Купити зварювальний інвертор побутового або професійного класу можна в онлайн-магазині «СварМакс» за вигідними цінами і з високою гарантією якості техніки.

Всі характеристики і переваги зварювальних інверторів: види пристроїв

Інверторні зварювальні апарати можуть застосовуватися для зварювання та різання виробів з будь-яких металів і їх сплавів. Працювати з ними можна як в одному, так і декількох режимах, вибравши багатофункціональну модель техніки. Практично всі сучасні моделі інверторів обладнані цифровий сенсорною панеллю для управління, манометром. Струм зварювання в них регулюється плавно, а сам процес робіт по обробці металу зручний, простий і безпечний. До додаткових переваг можна додати:

  • високий коефіцієнт корисної дії;
  • універсальність (з ними можна проводити ручне дугове, аргонно-дугове зварювання);
  • компактність, мала вага;
  • якість і міцність сполучних швів;
  • стабільність роботи при перепадах напруги в мережі;
  • цінову доступність.

Всі моделі інверторів включають в свій пристрій кілька систем захистів, які не дають їм виходити з ладу при перегріванні і короткому замиканні (автоматичне вимикання) і додаткових функцій, які забезпечують їм легкий підпал, стабільність зварювальної дуги і не дають електродів залипати до поверхні оброблюваного металу. При перепадах напруги або вітряну погоду, параметри дуги в агрегаті не складно утримувати на одному рівні.

Підходить інвертор для зварювання для експлуатації його в самих різних умовах: у приміщенні і на вулиці, на висоті. Він може працювати в побуті і на виробництві, будівельному майданчику і в автосервісі, гаражі, на дачі і СТО, в кузні, ремонтних майстерень, при зведенні будівель і мостів і т.п. Для того, щоб отримувати якісний результат при роботі з інвертором, потрібно всього лише правильно вибрати агрегат, виходячи з бюджету і цілей використання. Характеристики цих апаратів для зварювання можна побачити і вивчити в каталозі інтернет-магазину «СварМакс», а також проконсультуватися з менеджером сайту, який допоможе вибрати агрегат з максимальною точністю.

Вибираємо інвертор: рекомендації фахівців

За класифікацією моделі цієї техніки діляться на кілька класів: малопотужні побутові, більш потужні напівпрофесійні і професійні і високопотужні промислові агрегати, які використовуються на виробництві.

Бюджетні недорогі моделі з силою струму до 200А, найдорожчі і компактні і з ними можна виконувати не складні дрібні роботи, з невеликими навантаженнями. Ви збираєтеся варити в гаражі або на дачі? Тоді ці моделі саме для вас. Більш потужні професійні пристрої з показником сили струму до 200 або 300А, використовуються для виконання навіть найскладніших робіт по обробці металу, включаючи зведення особливо відповідальних конструкцій з металу, ремонт комунікацій. А промислові потужні і громіздкі промислові апарати з силою струму від 250 до 500А можуть використовуватися протягом усього робочого дня і витримувати великі робочі навантаження (на будівництві, виробництві).

Вибираючи для себе інвертор враховуйте його потужність або показник струму зварювання, мережеве напруга і сферу використання, робочі завдання, що стоять поруч доведеться виконувати. Також потрібно враховувати, якої товщини будуть заготовки з металу.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні