Каталог товарів
Фото Що таке "точкове зварювання"? Технологічний процес.

Що таке "точкове зварювання"? Технологічний процес.

Категорії

Точкове зварювання є зварювальний роботу з металами, при якому зварювані частини металевих деталей і конструкцій встановлюють між електродами точкової машини. В електродних тримачів електроди закріплюють у верхньому і нижньому плечі машини. Ці плечі, при застосуванні гнучких шин, з'єднують з вторинною обмоткою спеціального трансформатора. Застосовують цей спосіб зварювання для робіт з тонколистовим залізом і для зварювання внахлест, при роботі з арматурними конструкціями. Однією з різновидів такої зварювання є точкова рельєфна зварювання. При точковому зварюванні, відбувається процес з'єднання або зварювання деталей і конструкцій з металу, для отримання нероз'ємного з'єднання або зварювального шва.

Точкове зварювання відносять до контактних зварювальних робіт, в які входять шовна і стикове зварювання. У побутових умовах останні два види робіт, на увазі їх складності провести неможливо, на відміну від точкового контактного зварювання. Цей вид зварювання входить в термомеханічний клас і складається вона з декількох етапів. Спочатку деталі, які будуть з'єднуватися, поєднують в потрібно положенні, і щільно притискають один до одного. Потім їх розігрівають до стану пластичності, після чого проводиться пластичне деформування. Частота такої зварювання, в умовах виробництва може доходити до шістсот точок в хвилину.

Технологічний процес точкового зварювання

За рахунок подачі короткочасних імпульсів зварювального струму зварюються деталі нагріваються, а тривалість імпульсу коливається від 0,01 до 01 секунди, в залежності від умов проведеної зварювання. Розплавлення металу в електродної зоні і утворення спільного для обох деталей рідкого ядра, забезпечується короткочасним імпульсом. Після закінчення робіт та зняття імпульсного струму, яке той час зварені деталі утримують під тиском для їх охолодження і кристалізації розплавленого ядра.

Добре притиснуті деталі в момент роботи агрегатів і подачі зварювального імпульсу забезпечують кращу освіту розплавленого ядра ущільнюючого паска, який не дає вихлюпуватися розплавленого металу із зони зварювання. Все це забезпечує гарні показники зварювання, яка не вимагає додаткових заходів по захисту місця зварювання.

Такий вид зварювання має свої переваги і недоліки. До перших можна віднести простоту в роботі, хорошу економічність, і високу міцність зварювальних точкових швів, а також автоматизацію процесів зварювання. Недоліком такої зварювання буде тільки відсутність в її зварювальних швах - герметичності.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні