Каталог товарів
Фото Як вибрати бензокосу?

Як вибрати бензокосу?

Категорії

Как выбрать бензокосу?

Сучасні бензокоси - справжня знахідка для власника дачі, заміського будинку, фермера і співробітників комунальних господарств. Ці зручні і прості в роботі, функціональні інструменти застосовуються в саду і на присадибній ділянці, зеленому газоні і в парку, для очищення ділянок від розростається трави, різних бур'янів і тонких гілок дерев і кущів. З високопотужними агрегатами можна видаляти зарості біля городу, бадилля коренеплодів, перед їх викопуванням і заготовляти сіно для домашніх тварин.

Але як правильно вибрати необхідний інструмент, щоб він був якісним і не дуже дорогим і відповідав всім вимогам в роботі? Великий вибір цього садового інвентарю можна побачити і придбати в інтернет-магазині «СварМакс». Випущені вони відомими вітчизняними та зарубіжними компаніями і мають гарне співвідношення якості і ціни.

Принцип робота бензинової коси і її пристрій

Працюють мотокоси на суміші бензину і спеціального двотактного масла. При спалюванні палива, отримана енергії привід до обертання двотактного двигуна коси і відбувається передача на ріжучу деталь крутного моменту. При його допомозі і скошується трава, сухостій, тонкі здеревілі гілки, бур'яни, зарості швидко розростаються чагарників. На відміну від газонокосарки цей садовий інструмент:

 • невеликий за вагою та розміром;
 • простий в роботі і обслуговуванні;
 • економно витрачає паливо;
 • маневрений і може видаляти рослинність в самих важкодоступних місцях.

Бензинову косу зручно зберігати і транспортувати на місце роботи, розбирати і збирати, використовувати на нерівній місцевості, схилах. Її ріжучу головку користувач може розміщувати під різними кутами, без загрози для агрегату. Працювати з нею може як чоловік, так і слабка жінка. Скошувати з нею траву можна не тільки на рівному газоні, а й біля паркану, дерев, бордюрів та лавок.

Всі види цих агрегатів складаються з: штанги, двигуна внутрішнього згоряння, захисного пластикового кожуха, кріплень для котушки з легкої або ножа, рукоятки з органами управління, бака для палива, глушника, накладки для стегна, редуктора, плечового ременя і стартера для запуску. Ріжучим частин інструменту (знімних) може бути кілька і це: котушка з волосінню, ножі на три, вісім лопатей і диск на сорок зубів з побідитовими напайками. Вибирається така насадка в залежності від того, для якої роботи вона готується: для підрівнювання газону або видалення більш жорстких бур'янів.

На що звертати увагу при виборі бензокоси

З приходом сезони зростання трав перед власниками дач і будинків за містом, виникає проблема догляду за галявиною перед будинком і видалення бур'янів в саду і навколо городніх ділянок. І якщо у вас зламалася стара бензокоса, відслуживши свій термін або ви вирішили вперше придбати для себе цей садовий агрегат, при його виборі варто звернути увагу на:

 1. Потужність вироби. В кінських силах він може обчислюватися від 0,7 до 3,2 і вище. Чим більше потужність агрегату, тим вище швидкість обертання його ріжучих елементів і більше можливостей. За цим параметром визначають і клас коси, який може - побутової, напівпрофесійний і професійний. Для саду і маленького ділянки можна вибрати модель з потужністю від 0,7 до 1 л. с., для середнього - з потужністю від 1,5 до 2 л. с., а для великих дільниць - від 2,1 до 3,2 л. с .;
 2. Тактность мотора. Двотактні можуть використовувати для дачі і в комунальних господарствах, а потужні чотиритактні - в фермерських господарствах, в парках, на великих територіях, для заготівлі сіна.
 3. Об'єм двигуна. Він визначає продуктивність інструменту. Він може бути від 22 до 57 см. Куб. Більший обсяг - більше потужність моделі.
 4. Набір ріжучих елементів. Обов'язковою в кожному такому наборі завжди є котушка з волосінню, різної товщини. А ось ножі можуть бути різними - з трьома лопатями, вісьмома лопатями і сорока зубами. Чим більше комплект, тим більше і можливостей у пристрої, більше ширина скошування.
 5. Ємність паливного бака. Він може бути від 0,3 до 1,2 літра. Чим він більший, тим довше працює інструмент без дозаправки.
 6. Дизайн рукоятки. Який може бути D - форми, зручної при роботі з ножем у вигляді диска на нерівній поверхні, J - форми, для роботи на схилі і велосипедної форми - U, комфортний і безпечний в роботі, з яким інструмент знаходить більшу маневреність.
 7. Приводний вал. Жорсткий, в якій крутний момент передається на редуктор шпинделя від силового апарату за допомогою прямого вала зі сталі і гнучкий вал, якому передача проводиться за допомогою троса, розташованого усередині штанги.

Не менше значення має і маса вироби, що коливається від 3,8 кг до 10,8 кг, а також конструкція валу - цілісна або розбірна (друга більш зручна, так як в розібраному вигляді виріб можна перевозити на дачу навіть на велосипеді).

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні