ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Зварювальний напівавтомат інверторного типу.

13.07.2018

Зварювальний напівавтомат інверторного типу є найбільш популярним агрегатом для робіт з металами. Він часто використовується як для зварювання, так і приватними майстрами і власниками автомобілів, для проведення дрібного ремонту. Завдяки своїй простоті в роботі і обслуговуванні, зварювання з цим агрегатів доступна і для непрофесійних зварювальників. Будь-які домашні справи, і роботи з металами з цим апаратом може освоїти кожен початківець майстер. Необхідно тільки правильно вибрати такий агрегат.

Як правильно вибрати зварювальний напівавтомат інверторного типу?

Перед покупкою зварювального напівавтомата інверторного типу, потрібно вивчити особливості та функціонал цього обладнання, його технічні характеристики, діапазон цін на це обладнання.

Огляди зварювальних напівавтоматів

При проведенні напівавтоматичного зварювання використовують напівавтомати, які включають в свій пристрій функції автоматичного регулювання подачі дроту живлення. Все це дає можливість операторові тільки спрямовувати роботу зварювального пальника, в місце зварювання, використовуючи дріт в захисному газовому середовищі.

З даними апаратами проводять зварювання в середовищі інертних газів, і режимі MIG, або в активній газовому середовищі, і режимі МАG. У першому варіанті використовується аргоновий газ, у другому варіанті - вуглекислий газ. Різні моделі напівавтоматів працюють як з газом, так і без, із застосуванням флюсового дроту.

Ці моделі агрегатів прості в роботі і обслуговуванні і до їх переваг можна віднести здатність зварювати тонколистовое залізо. Саме тому їх часто використовують для авторемонтних робіт. Роботи в газовому середовищі з цим агрегатом краще, так як він захищає зварювальні шви від кисню і не дає їм покритися іржею.

Різновиди зварювальних напівавтоматів інверторного типу

Зварювальні напівавтомати бувають трьох класів - професійного, напівпрофесійного і побутового класу. До їх відмінностей можна віднести максимальні показники струму, що надходить від джерела харчування, і ПВ (відсоток часу роботи). Побутові зварювальні напівавтомати мають показники струму - 200А, а у напівпрофесійних напівавтоматів - 300А. Більш високі показники зварювального струму у професійних напівавтоматів інверторного типу.

До переваг цих сварочников можна віднести і їх легку вагу і компактність, функціональність, висока якість зварювальних швів і мінімальне розбризкування окалини. Недоліком таких агрегатів буде тільки висока ціна.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар