Каталог товарів
Фото Як правильно вибрати зварювальний напівавтомат інверторного типу?

Як правильно вибрати зварювальний напівавтомат інверторного типу?

Категорії

Зварювальний напівавтомат інверторного типу є найбільш популярним агрегатом для робіт з металами. Він часто використовується як для професійного зварювання, так і приватними майстрами і власниками автомобілів, для проведення дрібного ремонту. Завдяки своїй простоті в роботі і обслуговуванні, зварювання з цим агрегатам доступна і для непрофесійних зварювальників. Будь-які домашні справи, і роботи з металами з цим апаратом може освоїти кожен початківець майстер. Необхідно тільки правильно вибрати такий агрегат.

Як правильно вибрати зварювальний напівавтомат інверторного типу?

Перед покупкою зварювального напівавтомата інверторного типу, потрібно вивчити особливості і функціонал цього обладнання, його технічні характеристики, і діапазон цін на це обладнання.

Огляди зварювальних напівавтоматів

При проведенні напівавтоматичного зварювання використовують напівавтомати, які включають в свій пристрій можна виконати автоматичне налаштування подачі дроту і включення живлення. Все це дає можливість оператору тільки направляти роботу зварювального пальника, в місце зварювання, використовуючи дріт в захисній газовому середовищі.

З даними апаратами проводять зварювання в середовищі інертних газів, і режимі MIG, або в активному газовому середовищі, і режимі МАG. У першому варіанті використовується аргоновий газ, у другому варіанті - вуглекислий газ. Різні моделі напівавтоматів працюють як з газом, так і без, із застосуванням флюсового дроту.

Моделі ці агрегатів прості в роботі і обслуговуванні і до їх переваг можна віднести здатність зварювати тонколистовий залізо. Саме тому їх так часто використовують для авторемонтних робіт. Роботи в газовому середовищі з цим агрегатом краще, так як він захищає зварювальні шви від кисню і не дає їм покритися іржею.

Різновиди зварювальних напівавтоматів інверторного типу

Зварювальні напівавтомати бувають трьох класів - професійного, напівпрофесійного і побутового класу. До їх відмінностей можна віднести максимальні показники струму, що надходить від джерела живлення, і ПВ (відсоток часу роботи). Побутові зварювальні напівавтомати мають показники струму - 200А, а у напівпрофесійних напівавтоматів - 300А. Більш високі показники зварювального струму у професійних напівавтоматів інверторного типу.

До переваг цих сварочніка можна віднести і їх легку вагу і компактність, функціональність, висока якість зварювальних швів і мінімальне розбризкування окалин. Недоліком таких агрегатів буде тільки висока ціна.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні