ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Як правильно вибирати зварювальний інвертор?

13.07.2018

Як правильно вибирати зварювальний інвертор?Коли роботи з металами є вашою роботою або хобі, або лагодити автомобіль ви віддаєте перевагу своїми силами, завжди виникає питання про вибір якісного зварювального обладнання. Але при всьому широкому виборі моделей цієї техніки для зварювання, буває складно визначити який хороший зварювальний інвертор? І за якими критеріями треба вибирати такий агрегат для зварювання, щоб він служив довго і виконував всі необхідні види зварювальних робіт?

В принципі, інвертор, як і будь-яка інша техніка, що має певні різновиди. Буває побутовий інвертор, професійний, а ще промисловий.

Побутовий клас інверторів Edon використовується на дачах і в гаражах, це пристрої класичного розміру зі стандартними вимогами, що працюють в короткочасному режимі, виконують невеликий обсяг робіт, а ще разові роботи. Зварювальний струм інвертора зазвичай коливається від 120 до 200.

Що стосується професійного класу, вам варто звернути увагу на інвертори Луч Профі. Ними ремонтують комунікації і труби, проводять монтажні роботи, випускають і збирають каркасні конструкції, та інше. Дуже надійний агрегат, зварювальний струм 200-300А, в основному, раціональний для комерційних цілей. Промисловий клас створений для зварювання великих металоконструкцій і при монтажі трубопроводів, які під час будівництва. Може працювати без перерви, виконує роботу якісно, зварювальний струм 250-500А.

З вищевикладеної інформації зрозуміло, що будь класів виконує покладені на нього завдання. Безпосередньо від класу залежить цінова політика і надійність пристрою. Якщо хочете підібрати зварювальний інвертор Shyuan, зверніть увагу на його потужність, а також відповідність ціни цієї моделі. Раптом поки нічого не розумієте в теорії зварювання, зверніть увагу на недорогі варіанти. Струм – не останній показник, номінальна цифра вказується, в основному, в паспорті або керівництві з використання зварювального інвертора. Номінальний струм – показник, при якому інвертор не буде перевантажуватися, і перегріватися з урахуванням дотримання зазначеної навантаження. Якщо в домашніх умовах струм 120А, краще підібрати інвертор з номінальним струмом 160-180А, щоб був хоч невеликий запас для перепадів. Як би не було, завдання, поставлені перед побутовим інвертором – класичні, для них вистачає номінального струму 160-200А.

Переваги інверторів

Чому зварювальні інвертори отримали таку широку популярність? Розглянемо їх гідності.

  • Низька споживана потужність (кВт) — в 2 рази менше, ніж у трансформаторів.
  • Великий діапазон зварювального напруги - завдяки цьому стабільний зварювальний струм, а значить, шов завжди буде виходити рівним.
  • Мінімальне розбризкування — шар шлаку значно тонше, ніж при роботі трансформаторами. А це означає, що вам буде легше зачищати і полірувати матеріал.
  • Плавне регулювання сили струму дозволяють краще регулювати роботу з конкретним матеріалом.
  • Універсальність інвертора сприяє роботі з будь-якими матеріалами: алюмінієм, нержавіючої сталлю і ін.
  • Системи захисту виключають перегрів апарату, перевантаження по струму, довгу роботу в одному режимі і пр.
  • Мала вага інвертора дозволяє проводити роботу на даху або на висоті.

Як відомо, стабільна стаціонарна мережа 220В, при стрибках деякі прилади будуть відключатися або працювати нестабільно. Раптом напруга постійно знижений, підбирайте ту модель, в якій зрозумілий діапазон живлячої напруги. Будь-якій людині хочеться купити зварювальний інвертор Герой недорого. Особливо, якщо апарат буде використовуватися не часто, і то в конкретних випадках. Знайти такий варіант не складно, головне не прогадати. Є якась небезпека, а також хитрощі продавців, припустимо, невідповідність характеристик, прописаних у паспорті. Поцікавтеся у продавця, чи можна подивитися на інвертор в роботі, з урахуванням максимального струму і з застосуванням електрода великого діаметру. Наприклад, інвертор на 160А повинен взаємодіяти з електродом 4 мм

Інвертори часто пропонуються в звичайних господарських магазинах, при цьому продавці заради вигоди можуть пропонувати типовий побутовий апарат, як професійний аналог. Купуючи інвертори невідомих брендів, також ризикуєте, адже вони можуть бути доповнені неякісними деталями, з мінімальною надійністю, а також з відсутністю реальної гарантії. Формально гарантія є, але служба ремонту здатна відмовити виправити неточність будь-яким приводом.

Одноплатні інвертори реально визначити за вертикально розставленими кабельних роз'ємів.

Зварювальний інвертор зараховують до непростим пристроїв, з якими потрібно акуратно звертатися. Тому треба читати інструкцію, відповідно, охороняти агрегат від ударів по корпусу, підвищеної вологи, і іншого. Не можна піддавати інвертор великої кількості пилу, тобто невиправдано зберігати його поруч з цементом, металом, і так далі. Небажано включати інвертор в теплому просторі, після його перебування на морозі. На електронних компонентах може перебувати конденсат. Якщо пристосування не використовувалося якийсь час, увімкніть його в мережу і прогрійте на холостому ходу півгодини, без зайвого навантаження. Таким чином, пройде тренування конденсаторів.

При роботі пристосування від електрогенератора, важливо включати апарат після виходу на штатний режим. Вихідна потужність генератора повинна бути в 1,5 рази більше споживаної потужності інвертора. Якщо навколо дійсно багато пилу, апарат потрібно періодично розкривати, а після продувати свіжим повітрям. Спочатку агрегат відключають від мережі, потім чекають 10 хвилин, а після знімають кришку корпусу. Якщо включається термальна захист, значить, порушується режим. Не потрібно покладатися, що все буде в порядку, захист може не спрацювати, а також вийти з ладу. Датчики встановлені не на всіх силових деталях, які нагріваються. Раптом у інвертора спрацювала термальна захист, значить, стартував аварійний режим, апарат перегрівся, а зварювальник порушив правила експлуатації. Важливо відразу зменшити струм або збільшити час на паузу і все стабілізується.

Набори функцій в даних інверторах завжди однакові і гарячий старт, антизалипания і форсаж дуги, є в кожному апараті, а діапазон продуктивності може бути і 220-230В та 170-270В.

Купувати інвертори відомих виробників, які перевірені та їх техніка має багато хороших відгуків можна, але чим відомішим і крупніше підприємство, тим вище буде ціна апарату.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар