Каталог товарів
Фото Що таке зварювальний інвертор і як він працює

Що таке зварювальний інвертор і як він працює

Категорії

Зварювальні роботи, або роботи зі зварювання, різання і наплавленню металевих виробів і конструкцій, є невід'ємною частиною нашого життя. У промисловості, на будівництві та в побуті, техніку для зварювання застосовують і любителі і професійні зварювальники. Але якщо раніше така техніка була занадто важкою і громіздкою, і при підключенні і роботі споживала велику кількість електроенергії, то сьогодні в створенні зварювальних інверторів застосовуються нові та інноваційні технології, які зробили сучасні сварочніка компактними, легкими по вазі і економічно вигідними.

Що ж таке зварювальний інвертор? І в чому його переваги?

Створити пристрій для зварювання невеликого розміру і ваги, і при цьому зберегти його продуктивність і багатофункціональність, дозволяє розвиток напівпровідникової силової техніки - зварювального інвертора. Застосовувані в його пристрої електронні компоненти знизили потужність основного трансформатора, його масу і габарити.

Зварювальні інвертори - це новаторство, яке дозволило зробити проведення робіт з металами більш якісними, підвищити продуктивність зварювання і поліпшити якість і акуратність зварювальних швів. Сучасні зварювальні апарати вже повністю замінили старі моделі зварювальних трансформаторів, генераторів і випрямлячів. Вони більш економно витрачають енергію, і купити їх можна за цілком середнім, хоча і не дешевими цінами. Але ці апарати стоять своїх грошей. І це є всього однієї негативною стороною цієї необхідної техніки. Також слід не забувати два рази в рік розкривати інвертор і чистити його від пилу і бруду.

До переваг зварювальних інверторів можна віднести не тільки їх невелику вагу і розмір, а й численні додаткові функції, які спрощують роботу з ними і захищають інвертори від перегрівання і поломок, продовжуючи їх термін служби ( «Hot start» - гарячий старт, «Anti-Sticking »- антизалипания електродів,« Arc Force »- контроль стабільності дуги). Все це робить їх простими у використанні і обслуговуванні.

Працюють зварювальні інвертори з електродами і постійного і змінного струму, що так необхідно в роботі з чорними і кольоровими металами і чавуном, різними видами стали, і мають широкий діапазон зварювального струму, що дозволяє вибирати необхідні режими для зварювання набагато простіше, а також проводити аргонодугове зварювання , підключаючи вентильну пальник з контактним підпал. І це робить ці агрегати практично універсальними.

Технічні характеристики і принципи роботи зварювальних інверторних агрегатів

Вступник з мережі змінний струм, з частотою в 50 Гц, переходить на випрямляч, і згладжує фільтр випрямлений струм, і отриманий постійний струм перетвориться в инвертор в силових транзисторах з високими показниками частоти комутацій в змінний струм, частота якого становить 20-50 кГц. Після чого високочастотне змінне напруга знижують до 70-90В і підвищують силу струму, до величини, необхідної для зварювання - 100-200А. Саме висока частота зварювальних інверторів робить їх кращими на сьогоднішній день апаратами для робіт з металами, в порівнянні зі старими моделями.

Як правильно вибрати зварювальний інвертор? І на які параметри варто звернути увагу?

За своєю потужністю і продуктивності, зварювальні інвертори поділяються на техніку побутового, напівпрофесійного і професійного класу. І в залежності від показників потужності і тривалості роботи, підходять для побутових робіт по ремонту, і професійних - на будівництві та у виробництві. Побутовий інвертор вимагає перерви через кожні півгодини роботи, на півгодини або годину, і відповідно і коштує дешевше. Дорожчі зварювальні інвертори, створені для промислових робіт можуть працювати довгий час без перерви, при високих навантаженнях і в важких умовах.

Відомих компаній, які виробляють такі агрегати для зварювання, дуже багато і вся їхня продукція відповідає сучасним стандартам якості. Так що при покупці техніки необхідно звернутися до менеджера компанії, щоб отримати консультацію про те який краще інвертор вибрати, в залежності від проведених з ним робіт. Торгова марка Луч Профи користується великим попитом у покупців. Довіряйте професіоналам!

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні