Каталог товарів
Фото Що таке газове зварювання і для чого вона використовується?

Що таке газове зварювання і для чого вона використовується?

Категорії

Газове зварювання являє собою роботу з металів і металевими конструкціями, в процесі якої йде зварювання, різання і наплавлення ділянки металу, з його місцевим розплавленням, за допомогою горючого газу зварювального пальника. Технічно чистий кисень разом з сумішшю горючого газу використовують для підвищення температури полум'я в процесі зварювальних робіт.

При цьому виді газового зварювання кисень поміщають в сталеві балони, тиск в яких становить 15 Мн / м2 (150кгс / см2). Ацетилен в цій зварюванні замінив собою горючий газ і його головна перевага в більш високій температурі ацетилено-кисневого полум'я, яка становить - 3100-3200 градусів Цельсія. Газове зварювання може бути воднево-кисневої і бензиново-кисневе, і всі інші її види мають незначне застосування.

На місці роботи, в ацетиленових генераторах, необхідний для роботи ацетилен виробляють шляхом розкладання водою - карбіду кальцію. Або ж його привозять в сталевих балонах, розчинивши в ацетоні. По шлангах ацетилен і кисень підводяться до зварювальної пальнику, змішуються в пальнику і утворюють зварювальне полум'я, згораючи на виході з мундштука пальника. Це полум'я оплавляє кромки металу - виробів або конструкцій, які вимагають з'єднання і пруток присадочного металу, і зазор між крайками заповнюється розплавленим металом. Таким чином з'єднується метал і утворюється зварювальної шов.

Газове зварювання використовується для з'єднання виробів і конструкцій зі сталі та її сплавів, нержавіючої сталі, чавуну, міді, алюмінію і його сплавів, і товщина металу може від 0,1 до 6 мм, або до 40-50 мм, але в останньому випадку, застосовують більш прості й недорогі види зварювання. Цей вид зварювання широко поширений і при наплавленні різних деталей. Дана зварювання слабо механізована і виконують її найчастіше в ручну. Вона дає задовільну якість зварювальних швів, але при її проведенні можуть виникнути такі проблеми як викривлення або викривлення зварювальних частин металу, або сильного нагріву здебільшого деталі, що зварюється.

До переваг цієї зварювання можна віднести компактність і портативність використовуваних агрегатів, і цілком доступну вартість всього обладнання і її комплектуючих. Її недоліки - це вибухонебезпечність (тому проводять її тільки професійні зварювальники) і високу вартість проведених робіт. Саме тому на сьогоднішній день газове зварювання часто замінюють електродугової ручним зварюванням.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні