ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Що таке газова зварювання і для чого вона використовується?

13.07.2018

Все про газовій зварці.Газова зварка являє собою роботу з металів та металевими конструкціями, в процесі якої йде зварювання, різання і наплавлення ділянки металу, з його місцевим розплавленням, за допомогою пального газу зварювального пальника. Технічно чистий кисень разом з сумішшю пального газу використовують для підвищення температури полум'я в процесі зварювальних робіт

При цьому виді  газового зварювання кисень поміщають в сталеві балони, тиск у яких становить 15 Мн/м2 (150кгс/см2). Ацетилен у цій зварюванні замінив собою горючий газ і його головна перевага в більш високій температурі ацетилено-кисневого полум'я, яка становить - 3100-3200 градусів Цельсія. Газова зварка може бути воднево-кисневої та бензиново-кисневе, і всі інші її види, що мають незначне застосування.

На місці роботи, ацетиленових генераторів, необхідний для роботи ацетилен виробляють шляхом розкладання водою карбіду кальцію. Або ж його привозять в сталевих балонах, розчинивши в ацетоні. По шлангах ацетилен і кисень підводяться до зварювального пальника, змішуються в пальнику і утворюють зварювальне полум'я, згораючи на виході з мундштука пальника. Це полум'я оплавляет кромки металу - виробів або конструкцій, які вимагають з'єднання і пруток присадочного металу, і зазор між кромками заповнюється розплавленим металом. Таким чином з'єднується метал і утворюється зварної шов.

Газова зварка використовується для з'єднання виробів і конструкцій з сталі та її сплавів, нержавіючої сталі, чавуну, міді, алюмінію і його сплавів, і товщина металу може від 0,1 до 6 мм, або до 40-50 мм, але в останньому випадку, застосовують більш прості і недорогі види зварювання. Цей вид зварювання широко поширений і при наплавленні різних деталей. Дана зварювання слабо механізоване і виконують її найчастіше в ручну. Вона дає задовільну якість зварювальних швів, але при її проведенні можуть виникнути такі проблеми як викривлення або викривлення зварюваних частин металу, або сильного нагріву більшої частини деталі, що зварюється.

До переваг цієї зварювання можна віднести компактність і портативність використовуваних агрегатів, і цілком доступну вартість усього обладнання та її комплектуючих. Її недоліки - це вибухонебезпечність (тому проводять її тільки професійні зварювальники) і високу вартість проведених робіт. Саме тому на сьогоднішній день газову зварку часто замінюють ручного електродугового зварювання.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар