ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Що з себе являє дугове зварювання? І для чого вона використовується?

13.07.2018

Що з себе являє дугове зварювання?

Отже, що таке дугове зварювання?

Дугове зварювання є однією з найбільш поширених видів для робіт з металами і конструкціями з них. До її переваг, в порівнянні з тими виду зварювальних з'єднувальних робіт, які застосовувалися раніше, за допомогою клепки можна віднести менший, і економна витрата металу, підвищення продуктивності праці, скорочення термінів будівельно-монтажних робіт і доступна цінова категорія зварювання. Даний вид зварювання, який застосовують для з'єднання металевих деталей за допомогою електричної дуги була відкрита ще в 1802 році і за цей час пройшла багато ступенів модернізації і вдосконалення. Розвитку процесу зварювання і сьогодні приділяють велику увагу в лабораторіях та науково-дослідних інститутах.

В дуговому зварюванні, дуга - це електричний розряд, який утворюється в газі між електродами. Працюють апарати для дугового зварювання від різного напруги в мережі, яка служить джерелом подачі струму. Вільні електрони і негативні і позитивні часточки - іони, обумовлюють при зварюванні цієї наявність струму. Цей процес був названий - іонізація. Дугу оточує полум'я, у вигляді газів і розпечених парів, температура яких змінюється і зменшується в міру їх віддалення від стовпа дуги. При проведенні зварювання, зварювальну дугу механічно або вручну переміщують уздовж поверхні крайок і з'єднувальних деталей, в результаті чого утворюється безперервне розплавлення і освіта зварювальних швів. Найбільша глибина плавлення основи металу в перерізі шва - називають глибиною плавлення.

Найпоширенішою спосіб дугового зварювання відбувається шляхом збудження електричної дуги між металевим електродом і зварюються конструкціями. Електрод при цьому плавиться в процесі горіння і заповнює металів зварні шви. Цей вид зварювання називають зварювальними роботами за допомогою металевих електродів. Властивості електричної дуги змінюються в залежності від режиму зварки і застосовуваного електрода (з якого матеріалу він зроблений). Проводиться дугове зварювання за способом Бенардоса, за допомогою вугільного електроду і способу Славянова штучним покритим електродом. Правильний підбір електродного покриття забезпечує і більш високу якість зварювальних швів.

Дугове зварювання конструкцій з сталі, і її сплавів, чавуну, і кольорового металу проводиться з використанням флюсового або порошкового дроту. Розрізняють такий вид зварювання за її прямим та зворотним увазі полярності. При прямій полярності висновок джерело зварювального струму приєднаний до зварюваного виробу, а при негативному - приєднаний до електротримачі. Сьогодні таку зварювання проводять за допомогою вдосконалених зварювальних інверторів.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар