Каталог товарів
Фото Що з себе являє дугова зварка? І для чого вона застосовується?

Що з себе являє дугова зварка? І для чого вона застосовується?

Категорії

Что из себя представляет дуговая сварка?

Отже, що таке дугова зварка?

Дугове зварювання є однією з найпоширеніших видів для робіт з металами і конструкціями з них. До її переваг, в порівнянні з тими виду зварювальних сполучних робіт, які застосовувалися раніше, за допомогою клепки, можна віднести - менший, і економну витрату металу, підвищення продуктивності праці, скорочення термінів будівельно-монтажних робіт і більш доступна цінова категорія зварювання. Даний вид зварювання, який застосовують для з'єднання металевих деталей за допомогою електричної дуги була відкрита ще в 1802 році і за цей час пройшла багато ступенів модернізації та вдосконалення. Розвитку процесу зварювання і сьогодні приділяють велику увагу в лабораторіях і науково-дослідних інститутах.

У дугового зварювання, дуга - це електричний розряд, який утворюється в газі між електродами. Працюють апарати для дугового зварювання від різної напруги в мережі, яка служить джерелом подачі струму. Вільні електрони і негативні і позитивні приватники - іони, обумовлюють при цій зварюванні наявність струму. Цей процес був названий - іонізація. Дугу оточує полум'я, у вигляді газів і розпечених парів, температура яких змінюється і зменшується в міру їхнього видалення від стовпа дуги. При проведенні зварювання, зварювальну дугу механічно або вручну переміщають уздовж поверхні і кромок з'єднувальних деталей, в результаті чого утворюється безперервне розплавлення і утворення зварювальних швів. Найбільша глибина плавлення основи металу в перетині шва - називають глибиною плавлення.

Найпоширенішою спосіб дугового зварювання відбувається шляхом порушення електричної дуги між металевим електродом і зварюються конструкціями. Електрод при цьому плавиться в процесі горіння і заповнює металів зварні шви. Цей вид зварювання називають зварювальними роботами за допомогою металевих електродів. Властивості електричної дуги змінюються в залежності від режиму зварювання і застосовуваного електрода (з якого матеріалу він зроблений). Проводиться дугова зварка за способом Бенардоса, за допомогою вугільного електрода і способу Славянова штучним покритим електродом. Правильний підбір електродного покриття забезпечує і більш високу якість зварювальних швів.

Дугове зварювання конструкцій зі сталі, і її сплавів, чавуну, і кольорового металу проводиться з використанням флюсового або порошкового дроту. Розрізняють такий вид зварювання по її прямому і зворотному увазі полярності. При прямій полярності висновок джерело зварювального струму приєднаний до зварювального виробу, а при негативному - приєднаний до електротримачі. Сьогодні таку зварювання проводять за допомогою вдосконалених зварювальних інверторів.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні