ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Каталог статей


Як вибрати бензопилу?

02.07.2019

Стаття: Як вибрати бензопилуДля власників дач, заміських котеджів і фермерів, садівників – ланцюгова бензинова пила, незамінний помічник, без якого просто не обійтися. Цей садовий інструмент використовується як в побуті: для обрізки гілок дерев і чагарників, спилов всохлі дерев, при будівництві будинків з дерева, для заготівлі дров. Сучасні бензинові пилки дуже зручні в роботі, відрізняються хорошою продуктивністю і робочої витривалістю.

Детальніше

Edon TB 315A - огляд професійного зварювального інвертора

24.04.2019

Огляд Edon TB 315AСучасний і високопотужний зварювальний інвертор моделі Edon TB 315A – один з найпопулярніших агрегатів, що продаються в Україні. Він надійний, якісний і створений із застосуванням нових технологій, які дозволили знизити вагу, розмір, підвищивши потужність і функціональність. Підійде пристрій для домашніх майстрів і професійних зварювальників.

Детальніше

Дизельні генератори для приватного будинку

23.04.2019

Проживання в приватному секторі має свої плюси і мінуси. І при нестабільної подачі електрики або його частому відключенні можна не тільки втратити побутові електроприлади (освітлення, телевізори, холодильники, плити), які можуть вийти з ладу, але і обігрівальні системи. Вирішити цю проблему зможуть дизельні генератори для дому, дозволяють проживати за містом з такими ж побутовими зручностями, як в міській квартирі.

Детальніше

Новинки бензинових тримерів 2019 року - рейтинг кращих моделей

12.04.2019

Великий вибір побутових бензинових тримерів і більш потужних професійних бензокосами, дозволяє як звичайному дачникові, так і фермеру або комунальному господарству, підібрати саме ті моделі виробів, які будуть відповідати всім необхідним параметрам, без зайвих переплат.

Детальніше

Зварювальні апарати: огляд новинок весна-літо 2018

26.07.2018

Щорічно, компанії, що займаються випуском зварювальної техніки, пропонують своїм покупцям, нові і більш вдосконалені моделі зварювальної техніки інверторного типу. Створюються вони з використанням унікальних технологій, сучасних вимог щодо якості та функціональності. У 2018 році такі новинки випустили компанії Сталь, Кедр, Форсаж, Procraft, WMaster, Сварог і Edon.

Детальніше

Топ-5 зварювальних напівавтоматів

24.07.2018

Сучасний ринок зварювальної техніки пропонує великий асортимент зварювальних напівавтоматів побутового, напівпрофесійного і професійного класу. Вони відрізняються за потужністю, кількістю режимів зварювання, набору функцій, продуктивності і витривалості. Як правильно вибрати потрібний зварювальний напівавтомат, не переплачуючи зайвих грошей? І на які параметри варто звертати увагу?

Детальніше

Отримайте 100грн в подарунок за відео-отыв зварювального апарата!

15.07.2018

У кожного покупця нашого інтернет-магазина є можливість повернути 100грн з кожної покупки.

Детальніше

Стаття: Зварювальний інвертор Іскра MMA 303

14.07.2018

Для тих, хто мріє придбати бюджетну модель апарату для зварювання з гарним функціоналом і робочої витривалістю, зварювальний інвертор Іскра ММА 303 стане справжньою знахідкою. Він володіє всіма потрібними технічними характеристиками, які є у побутового сварочниками і при цьому може використовуватися при великих обсягах зварювальних робіт. До додаткових переваг агрегату можна віднести: простий і зрозумілий інтерфейс, таке ж просте обслуговування, невеликий розмір і вага.

Детальніше

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс)

14.07.2018

Створений як побутова модель зварювального апарату, що застосовується в побуті (приватному секторі, на дачі, в заміському будинку і гаражі), зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс), став популярним апаратом для зварювання і у професіоналів і домашніх майстрів. Встановлені в ньому силові інверторні транзистори зробили його більш потужним і функціональним і при цьому дали можливість зменшити його розмір і вагу.

Детальніше

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра ММА 301

14.07.2018

Зварювальний інвертор Іскра ММА 301 + алюмінієвий кейс - напівпрофесійна модель зварювального апарату, яка користується популярністю у професіоналів і домашніх майстрів, завдяки своїй високій якості, покращеним технічним характеристикам, високій якості швів зварювання і доступності ціни. Незважаючи на те, що це бюджетний зварювальник st, він може витримувати високі робочі навантаження і використовуватися не тільки в приватному секторі (в заміському будинку, на дачі і в гаражі), але і на виробництві, комунальному господарстві, на будівельному майданчику.

Детальніше

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 308

14.07.2018

Розроблений з урахуванням сучасних стандартів, і з застосуванням унікальних інверторних технологій, зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 308, вже отримав численні позитивні відгуки користувачів, які встигли оцінити його якість, міцність і надійність корпусу і всіх робочих вузлів, хорошу продуктивність і функціональність агрегату. І при цьому, він відноситься до бюджетних моделей сварочников і купити його можна за доступною ціною.

Детальніше

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 311DK

14.07.2018

Сучасні зварювальні апарати, техніка, без якої неможливо уявити проведення робіт, пов'язаних з ремонтом металевих конструкцій або будівництвом. Розділені по своїй потужності і функціональності на побутові, напівпрофесійні і професійні моделі, вони підбираються з урахуванням проведених робіт і рівня робочих навантажень. Більш потужні моделі, такі як зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 311DK, звичайно можуть використовуватися і в приватному секторі, але при цьому варто враховувати, що і цінова категорія їх буде вище, ніж у побутового сварочніка.

Детальніше

Огляд: Зварювальний напівавтомат Becker MIG 310

14.07.2018

Популярність зварювального напівавтомата Becker MIG 310 обумовлена багатьма факторами. Отримав велику кількість позитивних відгуків від покупців, він може бути використаний як в приватному секторі, так і на виробництві. І якщо ви працюєте на будівельному майданчику, де не проведено електрику або у вашому заміському будинку, лінія електропередач занадто слабка, часто бувають перепади напруги, тоді дана модель сварочніка, як раз те, що вам потрібно!

Детальніше

Огляд: Зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG/MMA 315N

14.07.2018

Створений із застосуванням сучасних технологій, зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG/MMA 315N являє собою той вид агрегату для зварювання, з яким легко працювати. Також легко проводити і його обслуговування. У ньому дуже вдало поєднуються відмінні технічні, робочі характеристики і доступна вартість виробу.

Детальніше

Як вибрати аргонно-дугове зварювання?

14.07.2018

Від аналогічних видів аргонно-дугове зварювання відрізняється застосуванням тугоплавких електродів, які не вигорають, зокрема при утворенні зварного шва. Коли подається струм, між електродом, а також поверхнею металу утворюється дуга, а в робочу зону через сопло надходить газ, який власне блокує доступ кисню. Досить часто в такому випадку використовується аргон, виходячи з чого, утворилася назва методу, називається він аргоновому зварюванням або зварювання TIG.

Детальніше

Як вибрати зварювальну маску?

14.07.2018

Кожен зварювальник повинен розуміти, що жартувати із зором не можна, потрібно правильно підібрати якісну зварювальну маску. Таке пристосування створено, щоб захистити людські очі, а ще обличчя під час зварювального процесу. Добре, коли маска закриває більшу площу особи. Зовсім не секрет, що зварювальні бризки, а також розпечений метал можуть потрапляти на маску. Не існує такого виду робіт, щоб були відсутні іскри та краплі рідкого металу, що летить у різні боки. На даний момент відомо колосальну кількість виробників зварювальних масок, вони випускають відмінну лінію продукції з жароміцного пластику, комусь дотепер подобається фібра, а ще є електричний картон.

Детальніше

Як вибрати плазморез?

14.07.2018

Плазморез – це інструмент для розрізання металу, який не часто використовується в домашньому господарстві. У таких потребах він себе не виправдовує, користь буде лише під час інтенсивного будівництва. Що стосується виробничої, а також будівельної сфери, апарат плазмової різки – незамінний пристрій. Замість того щоб намагатися відрізати листовий метал ручної болгаркою, простіше взяти плазморез, тоді робота виявиться швидкою, якісною, а зріз буде ідеально рівним і красивим, без всяких задирок. Найбільш часто плазмова різка виручає в машинобудуванні, у випуску та ремонті металоконструкцій, техніки, при різанні труб, ще листового металу в різних сферах діяльності, навіть у рекламі.

Детальніше

Як вибрати зварювальний напівавтомат?

14.07.2018

З якої причини цей пристрій називають напівавтоматом? Справа в тому, що зварнику все ж потрібно брати участь у виконанні певного завдання, простіше кажучи, направляти пальник в потрібне місце і активно тиснути на курок. Природно, перед тим, як використовувати пристрій, потрібно прочитати теорію, без неї не обійтися, якщо є бажання вивчити мінімальний принцип роботи апарата. 

Детальніше

Огляд зварювального інвертора Shyuan 250 кейс

14.07.2018

Зварювальний інвертор Shyuan ММА 250М mini (кейс) сьогодні входить в число найбільш популярних моделей, завдяки своїй функціональності, компактності і невисокою ціною. Працювати з ним не складно, і освоїти зварювання з його участь зможе не тільки професійний зварювальник, але і новачок зварного справи.

Детальніше

Огляд зварювального напівавтомата Промінь Профі MIG 305

14.07.2018

Один з нових агрегатів для зварювання - зварювальний напівавтомат Промінь Профі MIG 305, це вдосконалена модель зварювальної техніки, відомої компанії Промінь Профі, і його високі технічні характеристики, висока потужність, продуктивність і функціональність, відносять цю модель до професійного класу. Даний апарат може використовуватися як в побуті, так і на виробництві.

Детальніше