Каталог товарів

Зварювальні напівавтомати Біла Церква

Баннер полуавтоматы Белая Церковь

Невеликі за розміром, компактні і легкі за вагою, зварювальні напівавтомати купити в Білій Церкві можна на сайті «СварМакс» практично за цінами заводу-виготовлювача, з високою гарантією їх якості, онлайн. Створені вони при використанні інноваційних інверторних розробок і представлені моделями зарубіжних і вітчизняних надійних заводів-виготовлювачів - Riber-Profi, Беларусмаш, Stromo, NVP, Луч Профи, Кентавр, Shyuan, Edon, Kaiser, Іскра, ProCraft, Плазма, Edison, Мінськ, Сталь , Sirius, SSVA, Grand, Белмаш. Всі моделі мають сертифікати, довгий термін служби і перевірені на працездатність в лабораторних умовах. Оформити замовлення можна разом з доставкою, вибравши найбільш підходящий спосіб оплати.

У магазині зварювальної техніки «СварМакс» зібраний великий каталог побутових, промислових і професійних пристроїв, з якими можна проводити роботи в декількох режимах, застосовуючи як електроди, так і зварювальний дріт: аргонно-дугове, напівавтоматичне і ручне дугове. Деякі роботи проводяться в середовищі захисних газів (напівавтоматична і аргонно-дугове зварювання).

Класифікація напівавтоматів, сфера використання та переваги

Зварювання, різання або наплавление металу і виробів з нього застосовується в сільській місцевості та в місті, в побуті і на виробництві. Дані агрегати використовують для:

  1. вирішення побутових завдань - виготовлення металевих огорож, загороджень, виготовлення каркасів для теплиць і парників, ремонту особистого автомобіля та інших будівельних і ремонтних робіт;
  2. зведення будинків і мостів - на великих будовах;
  3. прокладці теплотрас і каналізаційних труб і т.п .;
  4. в машинобудівній галузі та при ремонті і обслуговуванні автомобілів.

Класифікація агрегатів позначається в маркуванні, яка вказує які режими зварювання є у кожної конкретної моделі. Переваг у цих пристроїв більше, ніж недоліків. Вони компактні, легкі, легко переносяться на інше місце роботи і під час експлуатації, не вимагають складного обслуговування. Вони функціональні, можуть варити тонколистовий метал і великі елементи. Корпус у них ергономічний, зроблений з міцного матеріалу, який не піддається корозії. На верхній частині знаходяться одна або дві рукоятки, які полегшують їх транспортування. На передній панелі розташовані роз'єми для кабелів, всі елементи управління вироби і два цифрових табло, з показниками обраного режиму зварювання.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні